KISTA, folklore, 1800-tallet.

KISTA, folklore, 1800-tallet.
450810. KISTA, folklore, 1800-tallet.

Malet grå. Lige form. Beslag af smedejern.
Længde 93 cm, bredde 52 cm, højde 39 cm.

Låst. Slitage og mærker.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Låst. Slitage og mærker.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 453