SKRIVEBORD / LÆRERES KATEGORIER, 1800-tallet.

450800. SKRIVEBORD / LÆRERES KATEGORIER, 1800-tallet.

2 løse skabe med hylder. Oplukkelig sort skriveklap med opbevaring. Åre malet.
Længde 104 cm, bredde 65 cm, højde 84 cm.

Mærker, ridser og slid. Den ene fod mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 650