HERREARMÅDUR, OMEGA Seamaster Automatic, 1960'erne.

450729. HERREARMÅDUR, OMEGA Seamaster Automatic, 1960'erne.

Omega Seamaster i guld på stål, automatisk urværk, sølvskive med guldbarreindeks.
Datovisning, original krone og glas, diameter 34 mm.

Brugsslitage, glas med ridser, urværket fungerer upåklageligt ved test.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.094