450729. HERREARMÅDUR, OMEGA Seamaster Automatic, 1960'erne.
Omega Seamaster i guld på stål, automatisk urværk, sølvskive med guldbarreindeks.
Datovisning, original krone og glas, diameter 34 mm.
Brugsslitage, glas med ridser, urværket fungerer upåklageligt ved test.