450680. SALONGRUPPE, 5 dele, gustaviansk stil. 1900-tallet.
Rigt skåret forgyldt og bronze dekoration. 4 stole, bord i rund form med stenplade. Bord, diameter 90, højde 72 cm.
Brugs-/aldersslitage, mindre skader på bordkant, detaljer mangler, mærker, reparationer.