HANS RIPA. olie på lærred, udsigt til stranden.

4506241. HANS RIPA. olie på lærred, udsigt til stranden.

Signeret og dateret 1980.
Rammemål 78x89cm.

Betingelse for brug.

Kunstner/designer

Hans Ripa (1912–2001)

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret og dateret 1980.
Rammemål 78x89cm.

Betingelse for brug.

Kunstner/designer

Hans Ripa (1912–2001)

Antal besøg: 196