STRÅLEVARMER, til dyr, metal, 20. århundrede.

450601. STRÅLEVARMER, til dyr, metal, 20. århundrede.

Højde eksklusiv kæde ca 50 cm.

Brugsslitage, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 764