HARRIET EBELING. Abstrakt komposition, olie på lærred, signeret.

4505099. HARRIET EBELING. Abstrakt komposition, olie på lærred, signeret.

Lærred mål ca. 110 x 83, karmmål 113 x 86 cm.

Overfladesnavs, trykmærke.

Kunstner/designer

Harriet Ebeling (1932–2014)

Tema

Eclectic & Decorative

Få foretaget en gratis vurdering!

Overfladesnavs, trykmærke.

Kunstner/designer

Harriet Ebeling (1932–2014)

Tema

Eclectic & Decorative

Antal besøg: 1.576