GÖSTA IDÅS. Kubistisk komposition med matador.

4504697. GÖSTA IDÅS. Kubistisk komposition med matador.

Signeret og dateret Idas -65. Olie på panel. 62,5 x 69,5 cm.

God kondition. Rammemål 72,5 x 79,5 cm.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 462