ARDY STRUWER. Komposition med blomster, farvelitografi, signeret.

450373. ARDY STRUWER. Komposition med blomster, farvelitografi, signeret.

147/200, rammemål 46 x 47 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

147/200, rammemål 46 x 47 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.026