GULDSMYKKER, 14k og 18k, vægt i alt ca 11,2 gr.

45036. GULDSMYKKER, 14k og 18k, vægt i alt ca 11,2 gr.

14k ca 6,8 gr 18k ca 4,4 gr.

Brugsslitage Plopp mangler en ørering.

Få foretaget en gratis vurdering!

14k ca 6,8 gr 18k ca 4,4 gr.

Antal besøg: 678