BOGERYLDE, birk, dateret nov. 1947.

450293. BOGERYLDE, birk, dateret nov. 1947.

Længde 120, bredde ca 27, højde 90 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 500