4502174. ELEKTRISK GUITAR, Gibson Les Paul Deluxe, ca. 1970.
Gibson Les Paul Deluxe, guldplade, sandsynligt produktionsår 1970, serienummer 961899
Leveres i original etui.
Brugsslitage, top med let lakrevner, lejlighedsvis ridser og mærker.
Etui med slid og skader.