ELEKTRISK GUITAR, Gibson Les Paul Deluxe, ca. 1970.

4502174. ELEKTRISK GUITAR, Gibson Les Paul Deluxe, ca. 1970.

Gibson Les Paul Deluxe, guldplade, sandsynligt produktionsår 1970, serienummer 961899
Leveres i original etui.

Brugsslitage, top med let lakrevner, lejlighedsvis ridser og mærker.
Etui med slid og skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Leveres i original etui.

Etui med slid og skader.

Antal besøg: 1.955