Cigaretæske, sterlingsølv, 20. århundredes anden halvdel.

4500360. Cigaretæske, sterlingsølv, 20. århundredes anden halvdel.

Cigaretetui, sterlingsølv, lås dekoreret med stjerner, anden halvdel af det 20. århundrede.
Stemplet 925 JF kattefod S
Dimensioner ca. 8 x 6,5 cm

Vægt ca. 96 gram.

Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stemplet 925 JF kattefod S
Dimensioner ca. 8 x 6,5 cm

Vægt ca. 96 gram.

Overfladeslitage.

Antal besøg: 327