AVISHYLDE, strengmodel, træ & metal, 1960'erne.

4499803. AVISHYLDE, strengmodel, træ & metal, 1960'erne.

Gavle, højde ca. 52 cm.
3 hylder, ca. 36x78 cm.
Hylderne er sat skrånende i gavlene.

Brugsslitage, malingsskår, finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gavle, højde ca. 52 cm.
3 hylder, ca. 36x78 cm.

Antal besøg: 240