Ubekendt kunstner. Olie på lærred, Cityscape, signeret.

449934. Ubekendt kunstner. Olie på lærred, Cityscape, signeret.

59 x 93 cm.

Lidt farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

59 x 93 cm.

Lidt farvetab.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 337