SPISEGRUPPEN, 6 dele, "Herrgården", Carl Malmsten.

449906. SPISEGRUPPEN, 6 dele, "Herrgården", Carl Malmsten.

1 bord, 4 stole, 1 lænestol. 2 tillægsplader á 50 cm. Bordmål: Længde 139, bredde 100, højde 75 cm.

Slitage, mærker, ridser, pletter. Senere maleri.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 834