ALVARBØLGE. Hurts, Artek, Finland, birk, model 297.

4496474. ALVARBØLGE. Hurts, Artek, Finland, birk, model 297.

Længde 38, bredde 52, højde 63 cm.

Brugsslitage, mærker, senere hjul, lås savet af.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 716