JOHANNA BOGA. litografi, „Glasgården“.

4496435. JOHANNA BOGA. litografi, „Glasgården“.

Signeret og dateret 1984 og nummereret.
Rammemål 84x64cm.

Betingelse for brug. Tapede skader i glas.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål 84x64cm.

Antal besøg: 190