STAFFAN NIHLÉN. Vindue, pastel, signeret S Nihlén og dateret 1980.

449629. STAFFAN NIHLÉN. Vindue, pastel, signeret S Nihlén og dateret 1980.

54x60 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

54x60 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 487