PER JULIUS. Litografi, signeret og mærket EA.

449617. PER JULIUS. Litografi, signeret og mærket EA.

Billedareal 34x46 cm. Ydermål 51 x 63 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.978