GEORGES POINT. farvelitografi, Portkosme 84.

4495387. GEORGES POINT. farvelitografi, Portkosme 84.

signeret og nummereret 18/110,
60 x 60 cm,
i alt 74 x 74 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

60 x 60 cm,
i alt 74 x 74 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 210