BJÖRN MELIN. Unavngivet.

BJÖRN MELIN. Unavngivet.
4494607. BJÖRN MELIN. Unavngivet.

Olie på sejlklud, 246 x 197 cm. Signeret og dateret Melin 02.

Pletter, folder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Pletter, folder.

Antal besøg: 237