ÅKE ARENHILL. LITOGRAFI, signeret og nummereret.

4493498. ÅKE ARENHILL. LITOGRAFI, signeret og nummereret.

23x30 cm
glasrammemål 42x52 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

23x30 cm
glasrammemål 42x52 cm.

Antal besøg: 172