GÖRAN WÄRFF. COSTA BODA VASE.

GÖRAN WÄRFF. COSTA BODA VASE.
4493415. GÖRAN WÄRFF. COSTA BODA VASE.

Clip, underarm i blåt, højde 29,5 cm, signeret.

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Göran Wärff (1933–2022)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Göran Wärff (1933–2022)

Antal besøg: 163