SLAGBORD, 19. århundrede.

SLAGBORD, 19. århundrede.
4493249. SLAGBORD, 19. århundrede.

Varicose mål. Drejede diske. Balusterformede ben.
Højde ca. 70 cm, ca. 88 x 63 når den er foldet.
Samlet længde ca. 119 cm.

Brugsslitage. Farvetab, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlet længde ca. 119 cm.

Antal besøg: 318