BOSE, FIRE HØJTTALERE.

BOSE, FIRE HØJTTALERE.
4493201. BOSE, FIRE HØJTTALERE.

Højde 16cm, bredde 8cm, dybde 10,5cm.

Brug og overfladeslid. Ridser, mærker, stik. Ledninger mangler. Ikke testet, der gives ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 208