MISCHA ROSIC. Olie på lærred, havlandskab, signeret.

4492612. MISCHA ROSIC. Olie på lærred, havlandskab, signeret.

64x83 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

64x83 cm.

Ingen anmærkninger.

Adresse

Torupsgatan 2
217 73 Malmö
Sverige

Placering
Vägg 2 golv 5
Antal besøg: 127