DESK, fritstående model, 20. århundrede.

449244. DESK, fritstående model, 20. århundrede.

Bonat træ. Længde 137 cm. Bredde 71 cm. Højde 76 cm.

Slitage, afslag og overfladeridser.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 519