KLADEBORD, omkring århundredeskiftet 1900.

449233. KLADEBORD, omkring århundredeskiftet 1900.

Længde 90, bredde 50, højde 76,5 cm, total bredde 90 cm.

Slitage, ridser og mærker, istandsat og suppleret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 457