ØRE-LAPPENDE LÆNESTOLE, 1 par, tekstilbetræk, 20. århundrede.

4490738. ØRE-LAPPENDE LÆNESTOLE, 1 par, tekstilbetræk, 20. århundrede.

Længde 85, bredde 80, sædehøjde 38, højde 96 cm.

Brugsslitage, omfattende skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 271