STIG ÅSBERG. Surrealistisk landskab med ged.

4490459. STIG ÅSBERG. Surrealistisk landskab med ged.

Ætsning, signeret og dateret 1957, nummereret 278/310.

23,4 x 15,2 cm.

Rammemål: 42 x 30 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

23,4 x 15,2 cm.

Rammemål: 42 x 30 cm.

Antal besøg: 265