ANN MAKANDER, litografi, komposition.

4489407. ANN MAKANDER, litografi, komposition.

Signeret og dateret 1986 og nummereret.
Rammemål 41x48cm.

Betingelse for brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål 41x48cm.

Betingelse for brug.

Antal besøg: 172