LARS NIKLASSON. Paris-motiv, pastel, signeret.

448923. LARS NIKLASSON. Paris-motiv, pastel, signeret.

Samlet mål inklusiv ramme 45 x 37 cm.
Billedstørrelse 28 x 24 cm.

Gulnet pass-partout, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedstørrelse 28 x 24 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 7.515