LISS ERIKSSON. Skulptur, terracotta, monogram signeret.

4488912. LISS ERIKSSON. Skulptur, terracotta, monogram signeret.

Højde 8,5, længde 13 cm.

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Liss Eriksson (1919–2000)

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 8,5, længde 13 cm.

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Liss Eriksson (1919–2000)

Antal besøg: 511