SLAGBORD, 19. århundrede.

SLAGBORD, 19. århundrede.
4488058. SLAGBORD, 19. århundrede.

Ca. 49 x 100 cm, 76 cm høj
Klapperne er 22 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 49 x 100 cm, 76 cm høj
Klapperne er 22 cm.

Antal besøg: 350