COMMOD Tidligt 20. århundrede.

4487544. COMMOD Tidligt 20. århundrede.

Gullaseret fyr. Foldelås og skab.

Højde 78
Bredde 51
Dybde 41.5

(cm).

Overfladeslitage og mærker, enhver tør revne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 78
Bredde 51
Dybde 41.5

(cm).

Antal besøg: 198