GULVUR, 1900-talets anden halvdel.

4487381. GULVUR, 1900-talets anden halvdel.

Bredde 41,5 cm.
Dybde 26 cm.
Højde 190 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bredde 41,5 cm.
Dybde 26 cm.
Højde 190 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 169