LYSKELYSE, messing, anden halvdel af det 20. århundrede.

448719. LYSKELYSE, messing, anden halvdel af det 20. århundrede.

Seks lysarme. Diameter ca 39. Højde ca 38 cm.

Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Overfladeslitage.

Antal besøg: 209