ELSA MÅRTENSSON. Gårdsplads, olie på lærred, signeret E.Mårtensson.

4486874. ELSA MÅRTENSSON. Gårdsplads, olie på lærred, signeret E.Mårtensson.

Motiv af gård, i træramme.
Rammemål ca. 60 x 52 cm
Billedmål 45 x 37 cm.

Brugsslitage. Noget løst i rammen. Farvetabramme. Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Motiv af gård, i træramme.
Rammemål ca. 60 x 52 cm
Billedmål 45 x 37 cm.

Antal besøg: 143