ÅKE BJURHAMN. Olie på lærred signeret -10.

448635. ÅKE BJURHAMN. Olie på lærred signeret -10.

50 x 61 cm.

Brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

50 x 61 cm.

Brugstilstand.

Antal besøg: 3.834