ARMBÅNDSUR, stål, Lotus Titanium 100M/330FT.

4485898. ARMBÅNDSUR, stål, Lotus Titanium 100M/330FT.

Kvarts. Diameter ca. 40 mm.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kvarts. Diameter ca. 40 mm.

Antal besøg: 164