ANDREAS WARGENBRANT. Tyr, bronze, „Skæreplan“, signeret.

4485894. ANDREAS WARGENBRANT. Tyr, bronze, „Skæreplan“, signeret.

Støbning stemplet W
Højde 16 cm, længde ca. 30 cm.

Mindre håndteringsspor.

Kunstner/designer

Andreas Wargenbrant (Født 1967)

Få foretaget en gratis vurdering!

Støbning stemplet W

Mindre håndteringsspor.

Kunstner/designer

Antal besøg: 517