448543. ARMBÅNDUR, dame, guld, Tissot Seastar Seven med ARMBÅND, "X-link", guld 18k, vægt inkl. ur ca. 21,7 gram.
Ur, diameter ca. 2,2 cm.
Armbånd, længde ca. 16,5 cm.
Kistelås med dobbelte sikkerhedsløkker.
Original æske medfølger.
Brugsslitage. Ridser på glas. Indskrift. Virker som angivet, men ikke funktionstestet.