ROLF HALLEN. Kullagatan Helsingborg, litografi, signeret.

4485210. ROLF HALLEN. Kullagatan Helsingborg, litografi, signeret.

Rammestørrelse 43 x 53 cm, 160/650.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 193