Vettarer, to malede træ, 20. årh.

4485078. Vettarer, to malede træ, 20. årh.

1 sort og hvid vest, monogram signeret AS, længde ca. 27 cm, højde ca. 10 cm.
1 brunhvid vette med glasøjne, længde ca. 28 cm, højde ca. 11 cm.

Brugsslitage, hvid malingsplet på bagsiden af den brune vett.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 277