Et vækkeur, manuel opgave, Im-Hof, 20. århundrede.

4484886. Et vækkeur, manuel opgave, Im-Hof, 20. århundrede.

Bordur med manuel tildeling. Diameter 12,5 cm, højde 13 cm. Fungerer ved katalogisering - der gives ingen garanti på funktionalitet.

Normal slitage. Afsluttede ringmissioner. Ikke funktionelt testet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 173