RAGNAR RING. „FORÅRSBLOMSTER“, KUBISTISK BLOMSTERSTILLEBEN.

4484246. RAGNAR RING. „FORÅRSBLOMSTER“, KUBISTISK BLOMSTERSTILLEBEN.

Signeret og dateret 1960, olie på panel, titel a tergo, 50x36 cm, ramme 63x49 cm.

Ramme med håndteringsslitage, afvisning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 402