HJØRNESKAB, almue, århundredeskiftet 1900.

448416. HJØRNESKAB, almue, århundredeskiftet 1900.

Malet. Dekorer med roser. Længde ca. 87, bredde 62, højde 177 cm.

Brugsslitage. Mindre malingstab og pletter.

Skabet er låst. Ingen nøgle.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skabet er låst. Ingen nøgle.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 634