SKAB, rigt udskåret, 1800-tallet.

448363. SKAB, rigt udskåret, 1800-tallet.

Skab af egefiner.
Bredde 133 cm Dybde 62 cm Højde ca 240 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Skab af egefiner.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 526