7-delt rokoko spisestuemøbler, 20. århundrede.

4483417. 7-delt rokoko spisestuemøbler, 20. århundrede.

Bordhøjde 74, bredde/diameter 115, længde inklusive 3 indsatser 262 cm
6 stk stole ryghøjde 93, 45 cm.

Brugsslitage, løse bånd, mærker, delvist solbleget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 430